Оставить отзыв

Vova (Germany)

28
Декабрь
2019

Андрей (Голландия)

05
Декабрь
2019

Саша (Германия)

27
Ноябрь
2019

Мы в Германии. Работаем на реконструкции отеля. Внутренние работы. Нас бригада 3 человека, чистыми на руки платят 8 евро в час, жилье бесплатно. Все нравится, всем довольны. Наши друзья работали тут же год назад электриками. Так что мы рады, что попали на этот же обьект. Потому что по правде, после такой работы не хочется не в Украине работать, не на других обьектах. Живем в этом же отеле, где и ремонты делаем, только другой корпус. Спасибо девочкам, что очень внимательно подошли к подбору вакансии. Придем еще продлевать визу.

Олег (Німеччина)

07
Ноябрь
2019

У минулому році їздив від цієї компанії на продаж полуниці працювати.
Все сподобалось, збирати полуницю нас ніхто не ставив, тільки продаж. Рівень німецької в мене В1. Скажу одразу, навіть якщо погано знаєте мову, головне, що знаете. Спочатку важко німців розуміти, але за тиждень-два втягуєшься. Особливо на роботі, бо питання та діалоги стандартні: доброго дня, вартість, скільки до спалти і т.д. Бува питають клієнти звідки ми приїхали і чи надовго тут. Тобто теми розмов на роботі +/- однакові.І втягуєщься нормально. Житло гарне, у вартість житла входять перекуси, тобто з голоду не помреш навіть якщо не хочеш готувати. А так все добре, познайомився з багатьма хорошими рібятами, дружимо до сих пір. Хочемо цього літа їхати тією ж бандою. Головне сесію встигнути вчасно закрити.

Victor Jonson (Німеччина)

01
Ноябрь
2019

Значить , користувався послугами фірми , по програмі ЗАВ (типу робота для студентів в Німеччині). Все було як написано в описі, значить єдиною проблемою було те, що фірма від якої ми працюємо в Німеччині не давала дозвіл на виїзд через труднощі з їхніми клієнтами. Інна, директор МА Ворк, зробила знижку для мене і мого брата, бо ми прийшли по запрошенню її клієнта. Житло можете поглянути на фотографіях. Дальше про роботу, по приїзду в Вроцлав нас там зустріли працівники  компанії і ми ще були чекали на 1, що затрималася на кордоні, но виїхали ВСІ до Німеччини. Підписала договір, направлення на роботу, договір оренди і зразу пішли на заселення. В договорах все добре вказується, в кімнату не заселяють більше 3 людей, в квартирі живе 6-9 чоловік. Роздають графік і до побачення на роботі. З мінусів організації — ваділи і жінки і відповідальні з комунікацію з студентами часто забувають повідомити про якісь окремий вихід на роботу (в нас таке було два рази) і був випадок з історій інших, що в графік забули вписати людину після її переведення на інший завод. Ну ми просто тепер перепитує о постійно і у нас все добре. Робота така, що після українських підприємств думаєш, молв це точно робота чи то жарт, тому що ти стоїш і робиш 1,2,3 дії і все, я особисто висипав цукерки з ящика на лєнту, а сам ящик складав на палєту.от і все, користуйтеся. Відгук писав спеціально, тому що думав чи реальних людей відгуки про фірму в інтернеті. Ось вам 100 прлц. Настоящий опис ситуації. Те що ліжок 4, ми не знаємо, до нас нікого не засилали, то ми зразу після заселення.

Леся (Німеччина)

08
Октябрь
2019

Я студент заочної форми навчання, поїхала у вересні до Німеччини на роботу, знайшла тут друзів, через 1.5 місяці назад, бо у грудні сесія. Наступного року на осінь також планую їхати. Умови хороші. Все супер. Оплата вчасно та справді гідна. До цбого працювала в Польші, так тут за вересень заробила більше, ніж у Польші за 2 місяці. І це не дивлячись на те, що тут працюю 7,5 годин на день 5 разів на тижень, а у Польщі працювали по 10-13 годин 6 днів на тиждень. Тут хоч є сили та час побачити щось, зїздити кудись, та відпочити. Дякую дівчаткам з фірми, що піклувалися, переживали, та завжди цікавляться як у нас справи і чи все добре. Раджу цю фірму усім одногрупникам та взагалі всім. Леся рекомендує 😉

Коля (Германия)

07
Август
2019

Едем с другом на работу в Германию на осень. Елки!! Уже были в прошлом году, зарабатывали около 2 тыс евро в месяц. Жилье было бесплатное. По сравнению с Польшей тут вакансии просто бомба

Оля (Германия, студ программа)

01
Август
2019

Вернулись с друзьями с Германии по студ программе. Все понравилось, отработали 2,5 месяца с середины мая. жилье хорошее, компания отличная, нашли много друзей. по заработку привезла 2 тыс евро. Работа по началу была сложная, но потом привыкаешь. Спасибо за возможность найти новых друзей и отлично провести время и заработать. теперь есть еще август чтоб отдохнуть и поехать на море. В следующем году поедем еще.

Христя (Германия)

19
Июль
2019

Працюю від цієї компанії у Німеччині. Чудова нагода попрактикувати мову, провести чудово літо і непагано заробити. Ми з друзями зі Львову. У понеділок (15 числа) отримали заробітну плату за червень. За вирахунком проживання, проїзду та харчування вийшло десь в середньому у всіх 900-1000 євро. Дуже вдячні агенції за допомогу. Наступного року поїдемо ще. Чекаємо від вас нових вакансій! Христя 🙂

Виталик (Германия)

24
Июнь
2019

Уехал по студенческой программе ZAV через компанию M&A Work. Общался с менеджером Инной, все супер, работаю сейчас в Германии уже 3-ю неделю, платят 8-9 евро в час, это студ программа, официальная работа, жилье платное, живем с другими студентами с Украины. Работаем на фасовке кондитерских изделий. До работы есть довоз бусом. Все, как и обещали. Иногда бывает тяжело, потому что работа конвеерная, но работаем по 7 часов в день, поэтому остается время на погулять и отдохнуть. Планируем скоро ехать в Берлин, надеюсь, дальше все будет так же круто! Коллектив – бомба! Все молодые, веселые. Так что советую!!!