Оставить отзыв

Оля (Німеччина)

10
Март
2020

їду працювати до Німеччини на полуницю, проходила співбесіду в офісці в Києві, співбесіда була по скайпу, знаю німецьку мову на рівні А2, дуже переживала, але роботодаць заспокоїв мене, дужи привітні люди, приємно було спілкуватись (чоловік та жінка в мене проводили співбесіду, начебто Леонід на Катріна звуть їх), вже не дочекаюсь коли поїду) літо обіцяє бути фантастичним)) їду у район Гамбург) та планую трохи поподорожувати після закінчення роботи) хот також хоче поїздити Європою, я — Оля, попросіть мої контакти у ма ворк, сказали, що познайомлять нас)))

Gvozdikov Maxim (Германия)

25
Февраль
2020

Хочу поблагодарить Инну за помощь в оформлении визы, поиска работодателя(пусть не самого лучшего,но это точно не ее вина,ей как и мне специалисту в своей области представляли все по другому,теперь этот работодатель,я думаю,в черном списке)и в дальнейшем сопровождении и консультациях. Если мне понадобятся в будущем подобные услуги то однозначно буду обращаться в это агентство. Спасибо

Олег (Германия)

23
Февраль
2020

ездили на виноградники в прошлом году) зп была около 2 000 евро в месяц) мы студенты, хотим поехать еще, все понравилось) нас было 6 человек, жили вместе. квартира очень хорошая, работодатель выдает машину ))

Игорь (Германия)

18
Февраль
2020

Прекрасное агенство!!!

Vova (Germany)

28
Декабрь
2019

Андрей (Голландия)

05
Декабрь
2019

Саша (Германия)

27
Ноябрь
2019

Мы в Германии. Работаем на реконструкции отеля. Внутренние работы. Нас бригада 3 человека, чистыми на руки платят 8 евро в час, жилье бесплатно. Все нравится, всем довольны. Наши друзья работали тут же год назад электриками. Так что мы рады, что попали на этот же обьект. Потому что по правде, после такой работы не хочется не в Украине работать, не на других обьектах. Живем в этом же отеле, где и ремонты делаем, только другой корпус. Спасибо девочкам, что очень внимательно подошли к подбору вакансии. Придем еще продлевать визу.

Олег (Німеччина)

07
Ноябрь
2019

У минулому році їздив від цієї компанії на продаж полуниці працювати.
Все сподобалось, збирати полуницю нас ніхто не ставив, тільки продаж. Рівень німецької в мене В1. Скажу одразу, навіть якщо погано знаєте мову, головне, що знаете. Спочатку важко німців розуміти, але за тиждень-два втягуєшься. Особливо на роботі, бо питання та діалоги стандартні: доброго дня, вартість, скільки до спалти і т.д. Бува питають клієнти звідки ми приїхали і чи надовго тут. Тобто теми розмов на роботі +/- однакові.І втягуєщься нормально. Житло гарне, у вартість житла входять перекуси, тобто з голоду не помреш навіть якщо не хочеш готувати. А так все добре, познайомився з багатьма хорошими рібятами, дружимо до сих пір. Хочемо цього літа їхати тією ж бандою. Головне сесію встигнути вчасно закрити.

Victor Jonson (Німеччина)

01
Ноябрь
2019

Значить , користувався послугами фірми , по програмі ЗАВ (типу робота для студентів в Німеччині). Все було як написано в описі, значить єдиною проблемою було те, що фірма від якої ми працюємо в Німеччині не давала дозвіл на виїзд через труднощі з їхніми клієнтами. Інна, директор МА Ворк, зробила знижку для мене і мого брата, бо ми прийшли по запрошенню її клієнта. Житло можете поглянути на фотографіях. Дальше про роботу, по приїзду в Вроцлав нас там зустріли працівники  компанії і ми ще були чекали на 1, що затрималася на кордоні, но виїхали ВСІ до Німеччини. Підписала договір, направлення на роботу, договір оренди і зразу пішли на заселення. В договорах все добре вказується, в кімнату не заселяють більше 3 людей, в квартирі живе 6-9 чоловік. Роздають графік і до побачення на роботі. З мінусів організації — ваділи і жінки і відповідальні з комунікацію з студентами часто забувають повідомити про якісь окремий вихід на роботу (в нас таке було два рази) і був випадок з історій інших, що в графік забули вписати людину після її переведення на інший завод. Ну ми просто тепер перепитує о постійно і у нас все добре. Робота така, що після українських підприємств думаєш, молв це точно робота чи то жарт, тому що ти стоїш і робиш 1,2,3 дії і все, я особисто висипав цукерки з ящика на лєнту, а сам ящик складав на палєту.от і все, користуйтеся. Відгук писав спеціально, тому що думав чи реальних людей відгуки про фірму в інтернеті. Ось вам 100 прлц. Настоящий опис ситуації. Те що ліжок 4, ми не знаємо, до нас нікого не засилали, то ми зразу після заселення.

Леся (Німеччина)

08
Октябрь
2019

Я студент заочної форми навчання, поїхала у вересні до Німеччини на роботу, знайшла тут друзів, через 1.5 місяці назад, бо у грудні сесія. Наступного року на осінь також планую їхати. Умови хороші. Все супер. Оплата вчасно та справді гідна. До цбого працювала в Польші, так тут за вересень заробила більше, ніж у Польші за 2 місяці. І це не дивлячись на те, що тут працюю 7,5 годин на день 5 разів на тижень, а у Польщі працювали по 10-13 годин 6 днів на тиждень. Тут хоч є сили та час побачити щось, зїздити кудись, та відпочити. Дякую дівчаткам з фірми, що піклувалися, переживали, та завжди цікавляться як у нас справи і чи все добре. Раджу цю фірму усім одногрупникам та взагалі всім. Леся рекомендує 😉