Юлія

Шукали з двума сестрами роботу за кордоном. Хотіли працювати разом. В Україні вже вийшли на пенсію і вирішили поїхати до Європи на заробітки. Перед цим пропрацювали 20-30 років у лікарні, доглядали за хворими людьми. Дівчата запропонували заповнити анкету і пообіцали знайти нам щось цікаве по заробітній платі і з гарними умовами. Ми спілкувалися з менеджером Наталією, дуже приємна дівчина. Через тиждень вона нам зателефонувала і запропонувала пройти скайп співбесіду на вакансію по догляду за людьми похилого віку у Німеччині, зар.плата там від 6-8 євро за годину, безкоштовне житло та харчування.
На наступний день провели співбесіду, роботодавець через 2 години підтвердив, що чекає мене з сестрою Оксаною й нас готові взяти на роботу. На жаль, ще одна сестра не пройщла співбесіду, тому поки що їдемо до Германії удвох, але нам пообіцяли, що найближчим часом знайдуть роботу й сестрі. Дуже вдячна дівчатам за допомогу, терпіння та гарне відношення.

Политика конфиденциальности

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять