Вакансія кухаря в ресторан на кухню гриль в Литві
ЗП: 700 €/місяць
Литва
Работа для горничной в отеля в Литве
Робота для покоївки в готелі в Литві
ЗП: 500 - 550 €/місяць
Литва
Кондитер пекарни в Эстонии
Вакансія кондитера пекарні в Естонії
ЗП: 1000 €/місяць
Естонія
Бармен в ночной клуб в Австрии
Вакансія бармена в нічний клуб в Австрії
ЗП: 1000 €/місяць
Австрія
Работник на кухню в Литве
Вакансія працівника на кухню в Литві
ЗП: 700 €/місяць
Литва
Повар на кухню гриль в Литве
Вакансія кухаря на гриль в Литві
ЗП: 700 €/місяць
Литва
Повар в ресторан украинской кухни в Литве
Вакансія кухаря в ресторан української кухні в Литві
ЗП: 700 €/місяць
Литва
Посудомойщица в Литве
Вакансія для посудомийниці в Литві
ЗП: 35 €/день
Литва
Повар-универсал в Литве
Вакансія кухаря-універсала в Литві
ЗП: 60 €/день
Литва
Повар в ресторан (кухня гриль) в Литве
Вакансія кухаря в ресторан (кухня гриль) в Литві
ЗП: 550-850 €/місяць
Литва
1 2 3 6

Робота для кожної людини є невід’ємною і важливою частиною життя. На жаль, не завжди виходить знайти собі заняття до душі в рідній країні. Іноді, заради матеріальної вигоди або для отримання нових емоцій, людина вважає за краще шукати роботу за кордоном. Замислюючись про те, в якому напрямку розвиватися, багатьом на думку спадає зайнятість в сфері готельного господарства.

Сфера послуг і галузь готельного господарства в усіх країнах світу в два рази перевищує темпи зростання виробничої сфери. Це говорить про те, що робота в готелях, хостелах та інших організаціях розміщення є перспективним об’єктом діяльності.

Робота в сфері готельного господарства за кордоном має ряд переваг

Робота з представниками різних країн і культур розширює кругозір, дозволяє по-іншому дивитися на багато речей. Багато деталей готельного сервісу в рідній країні кардинально відрізняються від звичаїв в інших країнах світу. Наприклад, на Україні прийнято зустрічати гостей з хлібом і сіллю, а англійців б це призвело в ступор.

Робота за кордоном в готелях надає широкі можливості для заробітку. Як правило, в країнах Європи грошова одиниця – євро, а в інших туристичних зонах всі розрахунки в доларах. Це, при поверненні додому, дає можливість обміняти зароблені гроші за вигідним курсом. Крім того, за кордоном прийнято, що відпочиваючі залишають чайові в розмірі 5-10 відсотків від витраченого, що завжди є приємним бонусом в роботі!

Робота за контрактом дозволяє не переживати за свою безпеку при перебуванні за кордоном. Співробітникам оформляють робочі візи, що дозволяє їм відчувати себе таким же володарем прав, як і місцеві жителі.

Великий бонус роботи в готельному господарстві – це надання працедавцем безоплатного житла, харчування та уніформи. Багато компаній також оплачують проїзд туди-назад.

Робота за кордоном дозволяє підвищити свої знання при вивченні іноземної мови.

Робота за межами рідної країни дозволяє завести зв’язки і знайомства за кордоном. Зайнятість у сфері гостинності є досить перспективною, тут завжди є переміщення по кар’єрних сходах.

Пошук роботи

Важливим питанням є пошук роботи в сфері готельного господарства за кордоном.

Деякі шукають вакансії безпосередньо від роботодавця, як правило, на сайтах з пошуку роботи в певній країні. Однак, не завжди є впевненість, що роботодавець є добросовісним. Робота за кордоном має на увазі отримання віз, відміток у закордонному паспорті, правильність заповнення документів. Тому, важливо звертатися до перевірених компаніям.

Інші претенденти звертаються в кадрове агентство своєї країни, проте, якщо співробітник є цінним, то можливо, у даній організації буде зацікавленість залишити важливий робочий ресурс на Батьківщині.

Більшість користуються найпоширенішим варіантом. На відміну від перших двох, він є платним. Однак, завдяки йому, здобувач буде впевнений, що легко знайде роботу, правильно оформить всі документи і перебування за кордоном буде приємним і безпечним. Тим більше, переплата буде абсолютно несуттєвою.

Однією з таких компаній, що займається працевлаштуванням за кордоном, є «M&A Work». Дана компанія надає професійну допомогу для працевлаштування українських громадян за кордоном, оформлення віз, консультування в отриманні посвідки на проживання і будь-яке інше сприяння за запитом клієнта. «M&A Work» має інформативний сайт, де будь-який претендент може заповнити анкету і вибрати із запропонованих вакансій. Дана компанія має солідну кількість партнерів в сфері готельного господарства, що дає змогу вибору великої кількості вакансій в сфері готельного бізнесу.

Слід пам’ятати, що людина проживає всього одне життя, і не варто боятися втілювати в життя свої бажання і мрії.