Работа для бармена-буфетчика отеля
Вакансія для бармена-буфетника в готелі в Хорватії
ЗП: 800 €/місяць
Хорватія
Работа для уборщицы отеля
Вакансія для прибиральниці в готелі в Хорватії
ЗП: 800 €/місяць
Хорватія
Работа для хозработника отеля по устранению неисправностей
Вакансія для госпрацівника готелю в Литві
ЗП: 850 €/місяць
Литва
Работа в пляжном баре
Вакансія для бармена (на пляжний бар) в Хорватії
ЗП: 800-1000€
Хорватія
Вакансия для пицейолы в ресторане
Вакансія для піцейола в Хорватії
ЗП: 1000-1200€
Хорватія
Работа для помощника повара в ресторане
Вакансія для помічника кухаря в Хорватії
ЗП: 600-800€
Хорватія
Работа для горничной в отеле
Вакансія для покоївки готелю в Хорватії
ЗП: 600-800€
Хорватія
Работа для шеф-повара международной кухни
Вакансія для шеф-кухаря міжнародної кухні в Хорватії
ЗП: 1000-1500€
Хорватія
Работа для официанта ресторана
Вакансія для офіціанта ресторану в Хорватії
ЗП: 800-1000€
Хорватія
Работа для горничной отеля в городе Бяла (Болгария)
Вакансія для покоївки готелю в Болгарії
ЗП: 350 €/місяць
Болгарія
1 2 3 9

Робота для кожної людини є невід’ємною і важливою частиною життя. На жаль, не завжди виходить знайти собі заняття до душі в рідній країні. Іноді, заради матеріальної вигоди або для отримання нових емоцій, людина вважає за краще шукати роботу за кордоном. Замислюючись про те, в якому напрямку розвиватися, багатьом на думку спадає зайнятість в сфері готельного господарства.

Сфера послуг і галузь готельного господарства в усіх країнах світу в два рази перевищує темпи зростання виробничої сфери. Це говорить про те, що робота в готелях, хостелах та інших організаціях розміщення є перспективним об’єктом діяльності.

Робота в сфері готельного господарства за кордоном має ряд переваг

Робота з представниками різних країн і культур розширює кругозір, дозволяє по-іншому дивитися на багато речей. Багато деталей готельного сервісу в рідній країні кардинально відрізняються від звичаїв в інших країнах світу. Наприклад, на Україні прийнято зустрічати гостей з хлібом і сіллю, а англійців б це призвело в ступор.

Робота за кордоном в готелях надає широкі можливості для заробітку. Як правило, в країнах Європи грошова одиниця – євро, а в інших туристичних зонах всі розрахунки в доларах. Це, при поверненні додому, дає можливість обміняти зароблені гроші за вигідним курсом. Крім того, за кордоном прийнято, що відпочиваючі залишають чайові в розмірі 5-10 відсотків від витраченого, що завжди є приємним бонусом в роботі!

Робота за контрактом дозволяє не переживати за свою безпеку при перебуванні за кордоном. Співробітникам оформляють робочі візи, що дозволяє їм відчувати себе таким же володарем прав, як і місцеві жителі.

Великий бонус роботи в готельному господарстві – це надання працедавцем безоплатного житла, харчування та уніформи. Багато компаній також оплачують проїзд туди-назад.

Робота за кордоном дозволяє підвищити свої знання при вивченні іноземної мови.

Робота за межами рідної країни дозволяє завести зв’язки і знайомства за кордоном. Зайнятість у сфері гостинності є досить перспективною, тут завжди є переміщення по кар’єрних сходах.

Пошук роботи

Важливим питанням є пошук роботи в сфері готельного господарства за кордоном.

Деякі шукають вакансії безпосередньо від роботодавця, як правило, на сайтах з пошуку роботи в певній країні. Однак, не завжди є впевненість, що роботодавець є добросовісним. Робота за кордоном має на увазі отримання віз, відміток у закордонному паспорті, правильність заповнення документів. Тому, важливо звертатися до перевірених компаніям.

Інші претенденти звертаються в кадрове агентство своєї країни, проте, якщо співробітник є цінним, то можливо, у даній організації буде зацікавленість залишити важливий робочий ресурс на Батьківщині.

Більшість користуються найпоширенішим варіантом. На відміну від перших двох, він є платним. Однак, завдяки йому, здобувач буде впевнений, що легко знайде роботу, правильно оформить всі документи і перебування за кордоном буде приємним і безпечним. Тим більше, переплата буде абсолютно несуттєвою.

Однією з таких компаній, що займається працевлаштуванням за кордоном, є «M&A Work». Дана компанія надає професійну допомогу для працевлаштування українських громадян за кордоном, оформлення віз, консультування в отриманні посвідки на проживання і будь-яке інше сприяння за запитом клієнта. «M&A Work» має інформативний сайт, де будь-який претендент може заповнити анкету і вибрати із запропонованих вакансій. Дана компанія має солідну кількість партнерів в сфері готельного господарства, що дає змогу вибору великої кількості вакансій в сфері готельного бізнесу.

Слід пам’ятати, що людина проживає всього одне життя, і не варто боятися втілювати в життя свої бажання і мрії.