Работа для пекаря
Вакансія для пекаря (помічник пекаря) в Чехії
ЗП: 4 - 4,5 €/годину
Чехія
Работа для пекаря в Польше
Робота для пекаря по випічці хлібобулочних виробів в Польщі
ЗП: 2800-3100 злотих
Польща
Работа для женщин на кондитерскую фабрику (упаковка) в Испанию
Вакансія для різноробочих (жінок) на кондитерську фабрику (упаковка) в Іспанію
ЗП: 6 €/годину
Іспанія
Работа для пекаря в Болгарии
Вакансія для пекаря в пекарню з виготовлення хлібобулочних виробів в Болгарії
ЗП: 1000 €/місяць
Болгарія
Работа повара в Гермнии
Вакансія для кухаря в Німеччині
ЗП: 8€/місяць
Німеччина
Работа для повара
Вакансія кухаря в Італії
ЗП: 8€/годину
Італія
Вакансия помощник кондитера в Чехии
Вакансія помічника-кондитера в Чехії
ЗП: Від 1000 € / місяць
Чехія
Вакансія кондитера в Австрії
Вакансія кондитера в Австрії
ЗП: 5 - 7 €/год
Австрія

Робота в сфері харчової промисловості

Громадяни України, що готові працювати за кордоном, дуже затребувані в ЄС. Це показує аналіз рекрутських агентств і сайтів, про це говорять фахівці.

З 11 Червня 2017 року для громадян України запроваджено безвізовий режим для в’їзду до країн ЄС – на 90 днів з кожних 180. Сама по собі віза не дає можливості працювати (легально), але приїхати, подивитися країну, умови в яких там живуть люди, а заодно і пройти співбесіду, дуже навіть можна.

Переваги роботи за кордоном

Високий рівень зарплат (мінімум в два рази, в порівнянні з Україною). Оплата може бути погодинна або місячна. Залежить від країни і позиції, на яку оголошена вакансія.

Хороші умови проживання і роботи. Європейський роботодавець, як правило, надає житло з усіма зручностями за свій рахунок. У більшості випадків надається уніформа і харчування – це можуть бути тільки обіди або повний пансіон. Якщо працівник планує знімати власне житло, роботодавець може виділяти деяку суму на покриття витрат (сума відшкодування вказується в оголошенні про вакансії і в трудовому договорі).

Можливість кар’єрного росту. Європейський роботодавець цінує кваліфікованих співробітників. Від цього залежить прибуток. Якщо працівник швидко подолає мовний бар’єр, підтвердить свій диплом – все це дозволить претендувати на підвищення заробітку.

Пошук роботи в сфері харчової промисловості за кордоном

Великий вибір вакансій в цій сфері дає можливість подумати і знайти найвигідніші умови. Причому представлені вакансії на будь-який смак. Це може бути тимчасова робота на кілька місяців, вимоги до якої не найвищі, а можна укласти контракт на рік і більше, оформивши трудовий договір. Набагато простіше шукати роботу через агентства, що зменшить ризики, спростить оформлення необхідних документів і гарантує легальну роботу.

Традиційно, найбільше вакансій в Польщі. Польська економіка в останні роки активно розвивається, в країні створюються нові робочі місця. За статистикою в Польщі 80% трудових мігрантів – українці. Багато вакансій в Чехії, Литві, Іспанії, Болгарії, Німеччині.

Для багатьох позицій необов’язково знання мови і навіть не потрібен професійний досвід (різноробочий, робочий на упаковку). Є вакансії, де досвід роботи необхідний, наприклад, для роботи кухарем, пекарем або кондитером.