Работа мужчины (разнорабочего) в Германии
Робота для чоловіка (різноробочого) в Німеччині
ЗП: 6 €/годину
Німеччина
Работа для оператора ленточной пилорамы на производстве
Вакансія для оператора стрічкової пилорами в Чехії
ЗП: 1300 €/місяць
Чехія
ботник на посадку маленьких елок
Вакансія для працівника на посадку ялинок в Чехії
ЗП: 3,50 €/годину
Чехія
Работадля рамщика на лисопилке
Вакансія для робочого на лісопилці в Чехії
ЗП: 5 €/годину
Чехія
Работа для оператора лесной машины Harvester
Вакансія в лісовому господарстві для оператора харвестера в Хорватії
ЗП: 900 €/місяць
Хорватія
Работа в лесном хозяйстве для водителя лесной машины
Вакансія в лісовому господарстві для водія форвардера в Хорватії
ЗП: 900 €/місяць
Хорватія
Работа лесоруба для валки леса
Вакансія для лісоруба в Хорватії
ЗП: 900 €/місяць
Хорватія
Работа для оператора деревообрабатывающей промышленности
Вакансія для оператора на заводі в Угорщині
ЗП: 3 €/годину
Угорщина
Робота для чоловіків (різноробочих) в Швеції
ЗП: 6 €/годину
Швеція
Работа для рамщика на производстве в Латвии
Вакансія для рамщика на виробництві в Латвії
ЗП: 1200 €/місяць
Латвія

Робота в сфері лісового господарства за кордоном

В Україні подібні фахівці не є недооціненими, а в країнах Прибалтики і ближнього зарубіжжя, навпаки, дуже цінні і високооплачувані.

Сфера лісового господарства за кордоном з кожним роком вимагає все більше трудових ресурсів. В європейських країнах відкриті вакансії лісників, лісових інженерів і садівників.

Переваги роботи за кордоном

Працювати в країнах з високим рівнем доходу завжди престижно. Особливо, якщо сім’я залишається на Батьківщині, а головний добувач і годувальник їде на заробітки.

Зарплата

Дохід у сфері лісового господарства залежить від кількох факторів: країни, професії, кваліфікації робітника і його продуктивності.

У Канаді, для прикладу, лісник отримує близько 2600 американських доларів, із середнім доходом по країні в 2100. Зарплата варіюється в залежності від рівня кваліфікації та професійних навичок робітника – початковий рівень забирає 17 відсотків від зарплати, середній – додає 6, а досвідчений – 15 відсотків. Свого роду премія за результативність може становити до 250 доларів. Для працевлаштування потрібно лише диплом про освіту середньої школи і бажано наявність документа, що підтверджує наявність водійської категорії.

У Німеччині особливих навичок лісникам мати не потрібно. Для цієї роботи буде потрібно проходження шестимісячного курсу і практики протягом року. Зарплата варіюється від 2500 до 4000 €.

Еміграція

Для еміграції в Європу на постійне проживання українцю потрібно влаштуватися на легальну роботу в тій країні, в якій він планує надалі працювати.

Інша можливість – вийти заміж або одружитися на громадянині (громадянці) країни передбачуваного перебування.

Також можна отримати статус біженця, і до знаходження роботи з постійним доходом отримувати допомогу по безробіттю для біженців.

Пошук роботи за кордоном

Пошук роботи за кордоном слід починати з ознайомлення в інтернеті. Досить вказати Ваші параметри – спеціальність, середній дохід і місце розташування, і вже через деякий час відкриється цілий список професій.

Роботу можна знайти в країнах Прибалтики: Литві, Латвії, Фінляндії і Естонії; в європейських державах – Чехії, Німеччині, Австрії, Нідерландах, Норвегії; в Америці – США й Канаді.

Існує величезна кількість спеціальностей у сфері лісового господарства: Лісоруб, вальщик лісу, лісник, пильщик, візник, заготівельник, кранівник і багато інших. Різноманіття професій в цій сфері дозволяє вибрати відповідну без особливих зусиль.