Убой и очистка птицы в Польше
Робота по забою і очищенню птиці в Польщі
ЗП: 2800-3300 злотих
Польща
Разборка и упаковка птицы в Польше
Робота з розбирання та упаковки птиці в Польщі
ЗП: 2500-3100 злотих
Польща
Работа для работника на мясокомбинат в Чехии
Робота для різноробочого на м’ясокомбінаті в Чехії
ЗП: 130 крон/годину
Чехія
Обвальщик мяса в Литве
Вакансія обвальника м’яса в Литві (Кедайняй)
ЗП: 400-900 €/місяць
Литва
обвальщик мяса в Литве
Вакансія для обвальника м’яса в Литві
ЗП: 400 - 900 €
Литва
Разделка курятины Венгрия
Вакансія обвальника курятини в Угорщині
ЗП: 2,3 - 2,45 €/годину
Угорщина
Обвальщик мяса Германия
Вакансія для обвальника м’яса в Німеччині
ЗП: 7 центів/кг
Німеччина
Раздельщик мяса в Франции
Вакансія для роздільника м’яса в Франції
ЗП: 1200 €/місяць
Франція
Работа обвальщика мяса в Германии
Вакансія обвальника м’яса в Німеччині
ЗП: Від 1000 €/місяць
Німеччина

Робота в м’ясопереробній галузі

Харчова промисловість і, одна з найбільш значущих її сегментів – м’ясопереробна галузь – завжди потребувала і потребує працівників. Країни ЄС – не виняток. Навпаки, кожна європейська країна розвиває своє власне виробництво. І воно мінімально роботизоване (така специфіка праці), а м’ясопереробна галузь рік від року тільки нарощує обороти. Значить, робочі руки потрібні завжди. Це доводить і кількість вакансій, відкритих в м’ясопереробній промисловості. Роботу знайти нескладно, в тому числі в Україні. Але багато, особливо після введення в 2017 році безвізового в’їзду в ЄС для громадян України, намагаються знайти її за кордоном.

Які переваги роботи в м’ясопереробній галузі за кордоном

Перша причина працювати в країнах ЄС – зарплата. Вона набагато вища, в середньому в два-два з половиною рази. Наприклад, за даними на початок року обвальник отримує (в середньому, все залежить від країни і конкретного роботодавця) від 800 євро на місяць. В Одеській області – не більше 300, в Київській – максимум 500 євро.

Умови праці та проживання. У країнах Євросоюзу вимоги санітарних норм дуже високі. Але для найнятих працівників це тільки плюс. В цеху чисто, товар надходить перевірений і сертифікований. Роботодавці надають повний комплект одягу за свій рахунок. Харчування теж за рахунок м’ясокомбінату (це прописується ще в оголошенні про вакансію). Упорядковане житло також надається працівнику безкоштовно. Це може бути знімна квартира на кілька людей, або гуртожиток з усіма зручностями.

Робота за кордоном дає можливість розширити свій кругозір, поліпшити мовні навички, отримати професійний досвід. Все це дозволить в майбутньому претендувати на більш високу заробітну плату.

Пошук роботи в м’ясопереробній галузі за кордоном

Простіше і надійніше шукати роботодавця через рекрутські агентства.

Це знизить ризики для претендента і позбавить від паперової тяганини при оформленні. Найпростіше громадянам України знайти роботу в Польщі. Там традиційно багато вакансій. Але в сфері м’ясопереробки їх багато скрізь – в Латвії, Чехії, Франції, Австрії.

Фахівцеві цієї сфери простіше знайти роботу в Німеччині, де рівень зарплат вище, ніж у Східній Європі. Як правило, потрібен досвід роботи (скільки – залежить в першу чергу від позиції).

Знання мови не обов’язково, але бажано. Не потрібно говорити національною мовою, завжди можна порозумітися і на (ламаній) англійській. Ймовірно від працівника потрібно пройти медичний огляд, деякі обстеження можна зробити ще на Україні, (багато роботодавці просять надати результати флюорографії). Тільки висновок має бути латинською. Всі ці умови обумовлюються заздалегідь, так що ніяких поганих сюрпризів працівника не чекає.