Работа для водителя грузового автомобиля в Хорватии
Вакансія для водія вантажного авто в Хорватії
ЗП: 800 €/місяць
Хорватія
Работа для хостеса по обслуживанию посетителей ресторана в Хорватии
Вакансія хостес по обслуговуванню відвідувачів ресторану в Хорватії
ЗП: 1100 €/місяць
Хорватія
Профессия швеи на производстве
Вакансія швачки в Хорватії
ЗП: 700 - 800€
Хорватія
Вакансія для гіпсокартонщика в Хорватії
ЗП: 6 €/кв.метр
Хорватія
Профессия плотник в Хорватии
Вакансія теслі в Хорватії
ЗП: 800 - 1100€
Хорватія

Робота в Хорватії

Багато жителів пострадянського простору прагнуть виїхати жити і працювати в розвинені країни. Причини можуть бути різними: неможливість знайти робоче місце у себе «вдома», низька зарплата і так далі. Так що потрібно, щоб знайти роботу в Хорватії?

Які переваги роботи в Хорватії?

Мінімальна заробітна плата в цій європейській країні наближена до загальноєвропейських мірок і дорівнює близько 560$ в місяць, а середня – 987$. Приблизно такий же рівень зарплат спостерігається в інших державах ЄС, сусідах Хорватії (Болгарії, Албанії тощо).

Працевлаштування в Хорватії відкриває перед приїжджими надію на подальшу імміграцію в державу, що є членом Європейського Союзу. До того ж, Хорватія – це місце, де є можливість для приємного проведення дозвілля (морські курорти, мінеральні води та багато іншого).

Що потрібно для роботи в Хорватії?

В першу чергу слід знайти роботодавця, який зможе документально підтвердити те, що він готовий прийняти вас на робоче місце (таким доказом може послужити трудовий договір).

Також вам буде необхідно надати певний набір документів в Хорватське посольство (фото 3.5х4.5, копію закордонного паспорта, наявність коштів на проживання).

Висновок

Однозначно, їхати працювати в Хорватію варто: це забезпечить вам повноцінний дохід та можливість жити в розвиненій європейській країні.