Работа для фасадчика в Швеции
Вакансія для фасадчика в Швеції
ЗП: 7-9 €/годину
Швеція
Работа для гипсокартонщика в Швеции
Вакансія для гіпсокартонщика в Швеції
ЗП: 7-9 €/годину
Швеція
Работа для плиточника на внутренние работы в Швеции
Вакансія для плиточника на внутрішні роботи в Швеції
ЗП: 7-9 €/годину
Швеція
Робота для чоловіків (різноробочих) в Швеції
ЗП: 6 €/годину
Швеція
Строитель внутренней отделки в Швеции
Вакансія для будівельника внутрішніх оздоблювальних робіт в Швеції
ЗП: 8 €/годину
Швеція
Горничная в Швеции
Вакансія для покоївки в Швеції
ЗП: 6-7 €/годину
Швеція
Работа маляра в Швеции
Вакансія для маляра в Швеції
ЗП: 8 €/годину
Швеція
Работа плотника (каркасные дома)
Вакансія для теслі (каркасні будинки) в Швеції
ЗП: 8 €/годину
Швеція
Вакансия плиточника в Швеции
Вакансія для плиточника в Швеції
ЗП: 8 €/годину
Швеція
Работа арматурщика в Швеции
Вакансія для арматурника в Швеції
ЗП: 1300 €/місяць
Швеція
1 2

Робота в Швеції

Швеція – приголомшлива країна, комфорт якої не можна порівняти з тим, що пропонується в країнах СНД. Багато хто хоче перебратися в країну і працевлаштуватися на новому місці. Як це зробити і що для цього потрібно – зараз розберемося.

Які переваги для роботи в Швеції?

  • Робочий графік

За даними закону Arbetstidslagen, чинного в Швеції – робочий день становить 8 годин. Це добре, в порівнянні з США, де, на даний момент, працюють від 10 до 12 годин на день. Також, в законі, представленому вище, прописаний необхідний нічний відпочинок з опівночі до п’ятої ранку, а також перерви і понаднормові години.

Робочий тиждень – 40 годин. Зазвичай, робочий день стартує о дев’ятій ранку і завершується о п’ятій вечора. Деякі компанії дозволяють йти раніше, якщо весь обсяг роботи виконано.

  • Висока зарплата

В основному, заробіток залежить від місця роботи і запитів колективних договорів. Мінімальний заробіток в Швеції досить високий – 1300 крон. Це за умови, що продукти тут дешевше, як і проживання (при постійній роботі в цій країні).

  • Гарні умови

Найнеобхідніше для проживання коштуватиме вам не більше, ніж 300 євро на місяць. За індексом якості життя, розробленим Economist Intelligence Unit, Швеція займає 4 місце. Також, країна має високий рівень життя.

Працюючи в Швеції, ви можете залишитися в країні на постійній основі. Надіслати своїх дітей вчитися в цю країну – чудове рішення. Швеція комфортабельніша країн СНД і, нехай і на початку виникають труднощі з вивченням мови, переїзд в країну на постійній основі значно змінює життя і, найчастіше, в кращу сторону.

Що потрібно для роботи в Швеції

  • Віза

Для того, щоб офіційно влаштуватися на роботу в Швеції потрібно оплатити 4 цифри. Цей номер рівносильний паспорту, без нього не приймають не на якусь роботу навіть на непостійній основі. Замовляється він в податкову службу, а при втраті накладається штраф в 400 євро. Також, цей номер видається, коли ви приїжджаєте до Швеції з якої-небудь причини. Будь у вас яка завгодно віза – американська, російська, італійська – неважливо, вас не приймуть.

  • Заява

Для працевлаштування потрібно подати заяву, яка подається одночасно з візою. При онлайн-подачі, проводиться зняття з банківської карти, як оплата. Притому, необхідно відвідати посольство Швеції для того, щоб зняти відбитки пальців і вклеїти стікер робочої візи в паспорт.

Для роботи більше трьох місяців. Потрібно подати запит на «Дозвіл на роботу» і «Вид на проживання». Подавати такого роду документи потрібно в міграційну службу.

Швеція – країна можливостей, однак проживання в ній і робота має як плюси, так і мінуси. Чого більше – кожен вирішує для себе самостійно. Іноземному працівникові забезпечуються соціальні гарантії, дозволяють перевезти сюди близьких, безкоштовно вивчити шведський і, в перспективі, отримати посвідку на проживання. Для роботи потрібно трохи, переваги повністю виправдовують паперову тяганину, яка не заважає цілеспрямованим іноземцям слідувати за мрією.