Кандидатам

Якщо Ви активно шукаєте роботу.  Вас не влаштовує рівень заробітної плати чи умови праці на поточній роботі. Ви плануєте змінити місце проживання або підвищити свій професійний рівень.

Тоді Вам конче необхідна порада спеціаліста.

Компанія «M&A WORK» готова надати професійну допомогу  у працевлаштуванні українських громадян за кордоном, оформленні візових документів, консультувати у питанні отримання виду на проживання та будь-яке інше сприяння по запиту клієнта. Ми надаємо максимально необхідну кількість інформації необхідної клієнту для прийняття рішення щодо вибору професії та роботодавця. «M&A WORK» проводить індивідуальний супровід кожного клієнта з початку роботи і до закінчення строків договору про працю. При виникнення спірних питань або суперечок поміж роботодавцем та працівником ми приймаємо активну участь у їх вирішенні.

 

Ми зможемо запропонувати роботу з достойними умовами оплати як для кандидатів без досвіду роботи так і для профільних спеціалістів.  Компанія «M&A WORK» допоможе Вам уникнути типових помилок та шахрайства при пошуку нової роботи за кордоном.

Якщо Ви не знайшли вакансію, що була б для Вас цікава – зареєструйтесь в нашій базі. Заповніть Анкету Кандидата і відправте його нам – ми обов’язково з Вами зв’яжемося.

Политика конфиденциальности

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять