До яких країн їхати українцям на заробітки

27
Грудень
2017

З кожним роком зростає попит на українську робочу силу з боку іноземних роботодавців. У порівнянні з минулим роком вакансії, запропоновані нашим громадянам, виросли майже в півтора рази. Таким успіхом наші громадяни користуються через працездатность, стійкость і готовность працювати за низьку, за їхніми мірками плату, на яку не погодиться корінний житель.

Пропонують роботу як для фахівців з вищою освітою, так і для різноробочих. Також радикально змінилася і структура вакансій. Наприклад, з ініціативи роботодавця, програмістів все частіше беруть на віддалену роботу. При цьому плата залишається такою ж, але не потрібно оформляти робочу візу, орендувати житло і т.д).
На даний момент великим попитом користуються кухарі, пекарі, кондитери, і їх помічники.

Робота в Польщі

Перше місце по кількості пропонованих вакансій (приблизно 2500) в Східній Європі займає Польща. В основному пропонують роботу для фахівців в сфері виробництво (швачки, зварювальники, пакувальники, електрики, механіки) і транспорту. Зобов’язання з видачі робочих віз бере на себе роботодавець.

Польські підприємці нашим громадянам за годину роботи платять від 10 до 15 польських золотих, отже в місяць виходить від 15 до 20 тисяч гривень. Працівники в сфері охорони здоров’я зі знанням мови можуть отримувати від 50 тисяч і більше.

Робота в Німеччині

У Німеччині рівень окладу вище середнього в Європі. Німецькі підприємці можуть платити до 40 тисяч гривень, електрикам, механікам, мулярам, ​​а медпрацівникам в 1,5 рази більше. Тут затребувані фармацевти і аптекарі. Роботодавець пропонує їм оклад в розмірі приблизно 90 тисяч гривень, оформляє документи для постійного місця проживання і видає квартиру.

Високооплачувані роботи українці можуть отримати і в ОАЕ. При елементарному знанні англійської мови наші громадяни можуть отримувати до 1000 доларів за місяць працюючи в сфері обслуговування (продавець, офіціант, перукар), туризму і розваг. При цьому переліт, медична страховка, іноді проживання з харчуванням, оплачується з боку роботодавця.

Робота в США, Канаді

Можливо знайти роботу в США або в Канаді. Але самому шукати роботу важко, дорогі переїзди. З метою економії часу і грошей можна звертатися до послуг спеціалізованих агентств, і з їх допомогою оформляти документи та знайти роботу з високим окладом (механіки, трактористи до 70 тисяч гривень на місяць, різноробочі до 50 тисяч гривень на місяць). Такі послуги обійдуться приблизно з 3 до 5 тисяч доларів.

Є сенс звертатися в такі агентства, і платити гроші, витрати окупляться за кілька місяців.

Після кризи не вигідно їхати на заробітки в Іспанію і Італію. Наприклад, за не більшу плату домогосподарки прибирають, стежать за порядком, готують, а також доглядають за людьми похилого віку, супроводжують до лікарні і виконують деякі медичні процедури. Для порівняння домробітниця в Ізраїлі отримує приблизно в два рази більше, а в її обов’язки входить підтримування чистоти і прасування.