На роботу за кордон: головні причини трудової міграції

16
Листопад
2016

Не дивлячись на відносне зниження числа трудових мігрантів, значна частина «білих комірців» все ж рішуче налаштована на переїзд. Якщо рік тому головними причинами переїзду закордон українці називали нестабільну політичну ситуацію і відсутність почуття безпеки, то сьогодні на перший план виходять інфляція, зростання цін і низький рівень життя. Про це в результатах опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua

Однією з головних проблем українського ринку праці є «відтік інтелекту». Висококваліфіковані фахівці залишають країну в пошуках цікавої і високооплачуваної роботи. Але, в порівнянні з 2014-2015 роками, кількість тих, хто має серйозні наміри виїхати за кордон, скоротилося приблизно вдвічі.

Не дивлячись на відносне зниження числа трудових мігрантів, залишається значна частина «білих комірців», рішуче налаштованих на переїзд. На сьогодні це кожен шостий офісний співробітник. Ще трохи більше половини час від часу думають про еміграцію. Що ж штовхає українців шукати роботу за межами країни?

Якщо в 2015 році на перший план виходили нестабільна політична ситуація і відсутність почуття безпеки, то сьогодні українці акцентують увагу на матеріальних аспектах, таких як інфляція, зростання цін і низький рівень життя. Практично троє з п’яти опитаних зізналися, що не бачать свого майбутнього в Україні. Кожен другий не задоволений розміром зарплати і рівнем розвитку економіки. Трохи менше половини вважають неможливим залишатися в країні, в якій не дотримуються закони і процвітає корупція. І ще двоє з п’яти стурбовані нестабільною політичною ситуацією.

Третина «білих комірців» їдуть за якістю життя – хорошою медициною, освітою, доступною страховкою. Трохи менше третини впевнені, що закордоном можна значно більше заробляти, виконуючи навіть непрестижну роботу. А ось про почуття безпеки, можливості професійної самореалізації та спрощену процедуру реєстрації власного бізнесу українці згадали в останню чергу.

Слід зазначити, що на переїзд за кордон офісні співробітники погодяться лише за певних умов. Трохи менше половини поїдуть тільки якщо роботодавець надасть хороші фінансові та кар’єрні можливості. Чверть – якщо зацікавить компанія і посада, а також якщо буде можливий переїзд разом з сім’єю. Кожен п’ятий поїде тільки в країну, де вище рівень життя, і якщо буде вирішене питання з житлом. Цікаво, що на переїзд в межах України згодні тільки четверо зі ста опитаних.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в травні 2016 року. В опитуванні взяли участь 2004 респонденти з різних регіонів України.