Німеччина спростить працевлаштування для українців: правда чи брехня?

27
Грудень
2018

Останнім часом практично кожен, хто цікавиться роботою за кордоном, особливо в Європі і в західних країнах, чув, що Німеччина обіцяє спростити легальне працевлаштування для громадян України. Часто в нашу компанію звертаються клієнти з цим питанням, і звичайно ж це не просто так: все-таки рівень зарплат і життя в Німеччині істотно вище, ніж, наприклад, в таких популярних серед українців Польщі і Чехії.

Компанія M&A Work вирішила не вірити чуткам і пліткам і детально розібратися в цьому питанні самостійно.

Отже, аналізуючи всю доступну інформацію з офіційних джерел і поспілкувавшись з представниками Посольства Німеччини в Україні, можемо сказати: так, Німеччина дійсно планує зробити крок назустріч працівникам з України. На сьогоднішній день уряд Німеччини розробляє Закон про поліпшення трудової міграції. Обіцяють, що закон затвердить уряд Німеччини вже до кінця 2018 року. Після чого закон повинен пройти через Німецький Бундестаг протягом першої половини 2019-го. Закон охоплює безліч моментів, але ключовим є полегшення процесу імміграції до Німеччини особам з вищою освітою, а також кваліфікованих фахівців з професійною освітою. Природно, Німеччина вимагатиме підтвердження освіти і підтвердження фінансів на перебування в Німеччині. Також обов’язковою умовою для офіційного працевлаштування є і залишиться знання німецької мови.

Тобто, за прогнозами, потрапити на роботу до Німеччини буде значно легше, ніж сьогодні, але тільки дипломованим фахівцям. Закон ніяк не полегшує легалізацію для некваліфікованої робочої сили (різноробочі на заводи, склади, низькооплачувані спеціальності). Для перерахованих вище робіт офіційно Німеччина все так же залишається закрита.

Якщо Ви хороший фахівець в своїй справі, або ж хочете просто поїхати на заробітки в Німеччину та інші країни Європи і світу – звертайтеся! Наша компанія з радістю підбере Вам гідну вакансію і запропонує легальне працевлаштування з відкриттям робочої візи, дозволу на проживання та інших дозвільних документів, необхідних для роботи в тій країні, яку Ви оберете.