Працевлаштування в Німеччині. Порядок отримання майбутньої роботи

29
Вересень
2017

працевлаштування в НімеччиніГромадяни, які бажають влаштуватися на роботу в Німеччині, але при цьому проживають на територіях, що не входять до складу європейського економічного простору, мають право на подальше працевлаштування лише при наявність у них спеціального дозволу.

Воно було введено в зв’язку з федеральною забороною, що діє з 1973 року через високе безробіття. З того часу і до цього дня, влаштується на роботу в Німеччині жителям країн, які не належать до числа (ЄЕП) стало можливим, лише у виняткових випадках.

Серед розглянутих критеріїв, за якими може бути надана робота гостям з інших країн, слід віднести, наприклад, стажування, яке передбачає тимчасове проживання в Німеччині. Або ж якщо мова йде про працевлаштування в одну з німецьких компаній, трудовий процес яких охоплює міжнародні відносини.

За рішенням постанови прийнятого імміграційним німецьким законодавством, право на подальше працевлаштування здатні отримати ті іноземні громадяни, які спочатку змогли отримати посвідку на проживання в Німеччині, або попередньо оформили візу, яка дає дозвіл на перетин територіального кордону країни.

Процедура видачі в’їзної візи проводитися згідно схвалення посольства, яке в свою чергу посилає відповідний запит до відділу кадрів, що займається підбором робочого персоналу. Далі, з боку роботодавця має прийти повідомлення про наявність вільних вакансій за запитуваною робочою спеціальністю. А після цього, встановлюються підстави і причини, що дозволяють або забороняють видачу робочої візи.

Тому перед її отриманням, заявник в обов’язковому порядку повинен надати документи, які з дозволу Німецького трудового органу, підтверджують подальше право іноземця на отримання відповідної роботи. Питаннями працевлаштування в Німеччині займаються трудові агентства, розташовані за місцем знаходження майбутнього роботодавця.