Ринок праці: на кого нині попит?

16
Листопад
2016

Осінь – це не тільки початок нового навчального року, а й час, коли активізується ринок праці і компанії підшукують нових співробітників. У зв’язку з цим свої ідеї і прогнози висловили фахівці працевлаштування Литви.

needs

Фахівці компанії відзначають, що на ринок праці Литви в майбутньому впливатиме новий Трудовий кодекс, вихід Великобританії з ЄС, а також демографічна ситуація в Литві.

За словами фахівця Ліни Боруновене, в цьому році працівників найбільше не вистачає компаніям, які займаються продажами, транспортом, громадським харчуванням, харчовою промисловістю, машинобудуванням, будівництвом, а також компаніям, що працюють в сфері інформаційних технологій.

Крім того, зростає попит на фахівців з продажу, які мають не тільки відмінні навички власне продажів, але і деякі специфічні знання в таких областях, як будівництво, механіка, електроніка, хімія, продукти харчування, медикаменти або інформаційні технології.

Правда, відзначається, що більшість працівників воліли б працювати в сфері обслуговування клієнтів, управління, а не займатися продажами.

Існує зростаючий попит на інженерні професії. Компанії шукають і некваліфікованих робітників, і фахівців, керівників проектів. Активно йде пошук обслуговуючого (некваліфікованого) персоналу.

«Кількість робочих місць в Литві зростає. У Литві розширюється мережа Lidl, свої центри послуг в Литві створюють банки і інші іноземні компанії. Крім того, ми помічаємо, що в компаніях часто відбувається ротація існуючого персоналу. Як показало наше опитування в минулому році, молоді співробітники на одній роботі насилу витримують більше півтора року», – говорить представник рекрутингової компанії Р. Татаряліте.

Згідно зі спостереженнями фахівців, люди успішно використовують «нагрів» ситуації на ринку праці. Кандидати стали сміливіші, часто навіть під час телефонної розмови сміливо висловлюють свої фінансові та інші очікування.

Дуже часто не тільки гроші є важливим мотивом змінити місце роботи. Для кандидатів важливі популярність компанії, її імідж, розмір, відгуки, атмосфера, додатковий мотиваційний пакет, гнучкий графік роботи і інше.

На скільки місце роботи віддалене від будинку, найбільше цікавить працівників з низьким рівнем доходів. Останнім часом на ринку праці також спостерігається активність людей старше 50 років.

Інф. «ЛК»