Робота для жінок в Європі

05
Листопад
2018

робота для українок за кордономРобота за кордоном, а саме в Європі, передбачає в основному безліч варіантів в сфері туризму та обслуговування, будівельної тематики. Можна вибрати будь-яку професію до душі і здібностям: офіціант, різноробочий, няня, репетитор, доглядальниця, перукар.

Істотним плюсом буде знання англійської, навіть елементарне. Це дозволить заробляти значно більше, ніж в Україні. Причому найчастіше роботодавці беруть на себе витрати на проживання, харчування, обладнання та обмундирування, а часом і оплачують страховку.

Можливо працевлаштування за кордоном в таких країнах: Польща, Німеччина, Литва, Латвія, Естонія, Чехія. Знайдеться робота для людей різного віку, освіти і умінь.

Для деяких це буде дивно, але в Словаччині можна влаштуватися на гідну роботу з піврічним заробітком в 1,5-2 тис. євро. Українок з задоволенням приймають на великих фабриках Словаччини. Є можливість працевлаштування в невеликі компанії з щомісячним доходом в 700 євро.

Багато польських працедавців пропонують непогані варіанти працевлаштування іноземних громадян, особливо зі знанням польської мови. Сфера обслуговування і готельного бізнесу в цьому плані найбільш затребувана, особливо якщо врахувати безкоштовне проживання, харчування, конкурентну систему оплати праці. Офіційне працевлаштування в Польщі порадує багатьох невпевнених у собі іноземців.

Якщо у Вас немає освіти і спеціальності, кращий вибір для працевлаштування – Литва. Як не дивно, але саме там є можливість зібрати гроші на будь-які потреби і навіть обзавестися власним житлом людям без певних навичок.

Жінки різного віку, в тому числі пенсіонери і студенти, – всі отримають роботу за смаком і можливостям. Важливо лише бажання працювати і заробляти. Для тих, хто не має досвіду або освіти, є можливість влаштуватися в сектор обслуговування. Сектор виробництва і сільського господарства завжди має вакансії тимчасового або постійного характеру.

Часто жінки пенсійного віку бояться випробувати удачу за кордоном. Пенсіонерам важко втриматися за своє місце, тільки якщо це не фахівець вузького профілю.

Роботодавці також намагаються уникати ризиків і не беруть на роботу пенсіонерів. На щастя, зараз цілком можливо перевчитися, отримати спеціальність до душі і працювати із задоволенням навіть за кордоном. Навіть почати свій бізнес – не захмарна мрія, а результат кількості прикладених сил.

Літній період – хороша пора для підробітку молоді за кордоном. Українські студенти можуть звернутися в агентства з працевлаштування і отримати тимчасові вакансії в країнах Європи.

Як жінкам знайти роботу за кордоном?

Одне з основних бажань при пошуку роботи, зокрема за кордоном, – щоб оцінили наш професіоналізм і ділові якості. Суттєвою проблемою при пошуку роботи за кордоном також є легальність і працевлаштування за своєю спеціальністю. Але на батьківщині, на жаль, як і в інших країнах, жінкам непросто влаштуватися гідно і достойно при цьому заробляти. Це не дивно, так як в кожній країні є свої фахівці, люди з вищою і іншим професійною освітою, які також хочуть зайняти вигідну вакансію.

Приклади тих, хто досяг успіху за кордоном, влаштувався там і непогано заробляє, безсумнівно, надихають. Але це не є ознакою того, що пошук роботи – справа проста.

Швидше за все, комусь просто пощастило, як кажуть «опинився в потрібному місці в потрібний час». Найчастіше такі щасливчики отримують місце спочатку, отримавши запрошення від певної фірми, а не шукають роботу.

Більш затребувані спеціальності, які не потребують певних навичок або освіти. Як правило, це такі спеціальності: різноробочий, офіціантка, няня, доглядальниця, працівники фабрик і заводів, працівники готелів і сфери обслуговування. Який варіант вибрати, вже маючи спеціальність, чи працювати в сфері послуг – вирішувати кожному самостійно.

Українські жінки здавна вважаються хорошими господинями, прикладом працьовитості і надійності. Найчастіше українські жінки трудяться нарівні з чоловіками і навіть більш того, це є показником того що на них можна покластися, вони готові до труднощів.

Ці якості цінуються закордонними роботодавцями. Деякі навіть мріють роздобути таких надійних і працелюбних працівників. Тому жінка може працювати за кордоном незалежно від спеціальності і освіти.

На нашому сайті можна знайти гідний варіант для свого майбутнього і навіть кардинально змінити своє життя.

Слід виділити ряд професій найбільш затребуваних на сьогоднішній день за кордоном. Найпростіше вдається знайти роботу для українок в якості нянь, доглядальниць, хатніх робітниць, гувернанток. Також поширена для наших жінок робота в сфері сільського господарства, сезонних робіт. Це не дивно, так як наші жінки зарекомендували себе працьовитими і відповідальними працівниками, що не бояться важкої і наполегливої праці.

робота для жінок за кордономЗа кордоном часто платять хороші гроші за ту ж роботу, за яку на батьківщині платять копійки. Крім того, такі пропозиції мають і додаткові переваги: добре заробити, подивитися світ, вивчити або поліпшити знання іноземних мов.

Звичайно, для кожної роботи є і свої мінуси. В даному випадку – різні умови праці. Наприклад, легальність праці, з чого слід і вартість виконаних робіт.

Що стосується віку працівників цієї сфери, зазвичай це жінки 20 – 45 років. Все залежить від роботодавця: комусь потрібен енергійний працівник, а комусь більш досвідчений.

Варто відзначити, що затребуваною є сфера швейного виробництва. Українські швачки цінуються за кордоном своєю кваліфікацією і працьовитістю. Досвід в даній сфері відіграє важливу роль, особливо цінується вміння працювати з різними швейним обладнанням, як і вміння шити вручну. Багато жінок охоче їдуть за кордон на ті ж швейні фабрики тільки через рівень заробітку, який в інших країнах набагато вище. Середня виручка в даній спеціальності становить 500-1000 євро. Все залежить від вироблення і країни, де працює працівник.

Навіть якщо у вас немає кваліфікації та знання мови, є шанс влаштуватися на сезонні роботи за кордоном, наприклад, на сезон збору врожаю. Сотні українок воліють таку роботу. З огляду на те, що вона не вимагає певних навичок, можна заробити за короткою час пристойну суму, яку в Україні не збереш за рік. Єдина вимога в даному занятті – здоров’я працівника. Якщо воно дозволяє важку фізичну працю і присутня витривалість в характері, то даний вид роботи доведеться до речі.