В Угорщині запроваджено безвізовий режим з громадянами України

22
Вересень
2017

працевлаштування в Угорщині по безвізуСпрощена процедура влаштування на роботу в Угорщині для вихідців з України та Сербії була введена ще в липні минулого року. Це було зроблено для покриття нестачі робочих рук у цих країнах. Такі галузі, як електроніка, будівництво, виробництво та інформаційні технології особливо потребують нових кадрах. Раніше українці при отриманні роботи мали певні пільги, однією з яких було спрощене отримання дозволу на трудову діяльність.

Додаткове спрощення працевлаштування

Однак нововведення не повністю виправдало очікування. І ось, з червня 2017 року Угорщини для громадян України був встановлений безвізовий режим. Міністерство економіки країни підтвердило, що тепер українці зможуть здійснювати поїздки по безвізу з метою працевлаштування, хоч в світовій практиці такого не передбачено. Процедура прийому на роботу ще більш спростилася. Якщо раніше громадяни України могли відправитися в Угорщину по одній тільки туристичній візі і отримати офіційну роботу за один день, то тепер поїздку можна здійснити, маючи на руках лише біометричний паспорт.

Умови працевлаштування і час перебування в ЄС без візи

Перебувати на території Угорщини і здійснювати трудову діяльність громадяни України без візи можуть не більше 90 днів. Після чого їм буде потрібно оформити посвідку на проживання, щоб продовжувати працювати і проживати в Угорщині на офіційній основі.