Відповідно до соцопитування, більшість жителів України не уявляють свого майбутнього

29
Вересень
2017

українські заробітчаниЗ року в рік зростає кількість українців, які планують емігрувати. Один з п’яти громадян має намір покинути територію держави в зв’язку з політичною і економічною ситуацією. 70% жителів України не бачать свого майбутнього.

Опитування також показує, що 60% обґрунтовують свої бажання мізерними заробітними платами і складною економічною ситуацією.

Основними факторами, які наштовхують українських громадян зважитися на еміграцію, є невдоволення соціально-політичною нестабільністю в країні і бажання забезпечити стабільне майбутнє сім’ї.

До недавнього часу п’ятими в рейтингу причин, через які жителі України бажають виїхати, були заробітні плати. Також 40% працівників в офісі тривожаться за свою безпеку, а третя частина опитаних не може себе професійно реалізувати. Кожен сьомий вважає, що на новому місці за кордоном буде легше здійснити плани на власний бізнес.

Чеська Республіка має намір лібералізувати працевлаштування українців

Згідно результатів опитування, якщо людина отримає реальну можливість роботи за кордоном, за умови переїзду на постійне місце проживання, то не погодиться тільки кожен одинадцятий. 50% ж готові на такий крок з умовою надання роботодавцем реальних шансів кар’єрного і фінансового зростання. Третя частина учасників соціологічного опитування погодитися на пропозицію про можливості переїзду всіх близьких родичів. 30% вважають, що ключову роль при виборі зіграє організація і майбутня в ній посада. 25% будуть оцінювати соціально-економічну та політичну ситуацію в країні, куди потрібно буде емігрувати.

Через життєві і сімейні обставини, згідно з опитуванням, не можуть виїхати 6% українців які мріють про еміграцію.