Вимоги до посередників з працевлаштування за кордоном і правила безпеки для вас

20
Грудень
2017

Мінсоцполітики пропонують удосконалити ліцензійні умови для посередників з працевлаштування за кордоном.

Так, запропоновано встановити, що для отримання ліцензії ліцензіату необхідно буде, крім інших документів, подати копію зовнішньоекономічного контракту з іноземним суб’єктом господарювання про співпрацю з працевлаштування, невід’ємним додатком до якого буде проект трудового договору.

Такий проект повинен бути завірений іноземним роботодавцем і містити взяті нею зобов’язання, а також інформацію про умови праці. Проект трудового договору складається українською мовою і мовою країни перебування роботодавця. Крім того, договір повинен відповідати вимогам законодавства України та країни працевлаштування.

Посередник з працевлаштування за кордоном до укладення договору з клієнтом повинен надати йому повну і достовірну інформацію про умови праці та проживання в країні працевлаштування. Договір повинен укладатися в письмовій формі, а його умови не можуть бути гіршими зазначених в проекті договору, який подавався для отримання ліцензії.

Запропоновано встановити вимоги і до офісу ліцензіата. Зокрема, ліцензіат зобов’язаний фактично здійснювати господарську діяльність в нежитловому приміщенні, що належить йому на праві власності або користування. Також його офіс повинен бути забезпечений оргтехнікою, засобами телефонного зв’язку, і доступом до Інтернету.   

Крім того, у посередника з працевлаштування за кордоном обов’язково повинен бути веб-сайт, а в штаті працювати хоча б один співробітник з вищою юридичною освітою.

Нам з дитинства співають про те, що шукати щастя за кордоном – безглуздо. Але чи так це?

Багато українців ризикують виїжджати за кордон, знаходячи роботу самостійно на інтернет-порталах і покладаючись на власне чуття. Цілком може бути, досвід нелегального працевлаштування виявиться вдалим: ви спокійно знайдете гарне місце, залагодити візові проблеми на місці і обгрунтуєте на довгі місяці. Але, як правило, все це пов’язано з біганиною від поліції, ризиками бути обдуреним, депортованим і просто приниженим без особливих на те причин. Все, що можна порадити при цьому – запасіться медстраховкою, заведіть хороших знайомих на новому місці, налаштуйтеся на позитив і тоді вже пускайте в авантюру. Якщо ж ви прихильник офіційного оформлення будь-яких ділових відносин, то дотримуйтеся ряду правил безпеки, перевірених до вас тисячами набитих гуль.

Що шукати в контракті

Шукайте в трудовому договорі пункти про права та обов’язки сторін, вигляд і характер (постійної, тимчасової) роботи, вимоги до професійних якостей претендента. У документі повинні бути вказані термін його дії, розмір зарплати та умови виплати, умови праці та проживання, а також все, що стосується страховки, і соцгарантій (тривалість робочого дня, вихідні, лікарняні).