Як знайти роботу за кордоном і не помилитися з вибором?

11
Жовтень
2017

як не помилитися з роботою за кордономНастав момент, коли ви вирішили спробувати щастя знайти роботу за кордоном? Що для цього необхідно і як уникнути непорозумінь і обману при укладенні договору?

Важливо підстрахуватися від непорозумінь будь-якого роду, слідуючи всім законам і нормам країни, в якій ви вирішили працювати. Їх потрібно досконально вивчити, так як нехтуючи ними, ви можете опинитися в статусі нелегального робочого. Тоді вам загрожує низькооплачувана робота, відсутність легального становища, страх бути спійманим і повна залежність від роботодавця. Після робочої еміграції буде складно вирішити ситуацію, щоб склалася в вашу користь, тому краще заздалегідь все продумати, щоб убезпечити себе.

Для роботи за кордоном спочатку необхідно укласти договір за всіма законами тієї країни, в якій ви будите працювати. Дізнатися достовірну інформацію про правила, встановлені для приїзжих на роботу іноземців, можна на офіційних сайтах посольства або скористатися консультацією юриста. Робочий договір зобов’язаний бути на вашій рідній мові і складено в двох примірниках, один з яких залишається у Вас. Якщо договір складено тільки на іноземній мові, то має сенс звернутися в бюро перекладів, щоб бути до кінця впевненим у правильності оплати праці, посадових обов’язків та інших умов. Звичайно, консультація юриста і переклад документів послужать додатковою витратою, але не варто економити, так як від цього залежить Ваша безпека. Крім договору слід оформити медичну страховку на строк перебування за кордоном.

При підписанні контракту на роботу з виїздом за кордон необхідно спробувати перевірити відгуки про компанії, з якою Ви підписуєте договір, в Інтернеті.
Нижче наведено список можливих вакансій для роботи за кордоном.

  1. Робота російськомовним гідом або аніматором на курортах і в дитячих таборах. Популярні напрямки для даної вакансії: Туреччина, Болгарія, Таїланд, Італія і Єгипет. Така робота за кордоном принесе вам близько 300 євро на місяць, включаючи проживання на узбережжі в хорошому готелі, а також безкоштовне харчування all-inclusive. Аніматори повинні володіти декількома найпоширенішими іноземними мовами на розмовному рівні і бути готовими до багатогодинної праці в шестиденному робочому тижні. Така робота за кордоном більш популярна серед молоді після закінчення університету або у вигляді підпрацювання на літо, тому що серйозного заробітку очікувати не варто.
  2. Робота за кордоном робітником на будівництві, на фабриці або заводі. Сполучене Королівство, Канада, Німеччина і Чехія з задоволенням приймають на дані види робіт. Як правило, Вас чекає робота 6 днів на тиждень, проживання в гуртожитку або вагончику, безкоштовне харчування в загальній їдальні. Якщо є бажання заробляти фізичною працею, то можна отримати від 1000 до 3000 євро.
  3. Робота домробітницею або нянею. Заробіток такого роду дуже популярний серед жінок, так як не вимагає професійних навичок роботи. Роботодавець забезпечує житлом і харчуванням, тому можна зібрати непогану суму. Залежно від країни можна заробити від 700 до 3000 євро. У США, Великобританії і Канаді така праця оплачуватиметься вище, ніж в Іспанії та Греції.
  4. Робота за кордоном в сфері обслуговування (офіціантки, прибиральниці в готелях, посудомийки, хостес) затребувана в Америці і здебільшого в європейських містах. Оплата варіюється від 500 до 1500 євро. Даним вакансіях властиво велика кількість переробок.
  5. Багато чоловіків їдуть за кордон на заробітки водієм-далекобійником. Популярна така робота в Європі через велику кількість країн, розташованих не так далеко один від одної, і успішної торгівлі між ними. Заробіток в середньому становить від 1400 до 1800 євро місяць з проживанням в автомобілі або не дуже придатних умовах.
  6. Робота за кордоном в медичній та інших областях: основний список країн, що пропонують дану роботу: ОАЕ, Ємен, Великобританія. Вакансія характеризується досить високою оплатою: починаючи з 1000 євро для медсестри без вищої освіти і закінчуючи 6000-12000 євро висококваліфікованим лікарям в сфері медицини. А для кваліфікованих фахівців в сфері продажів, IT, косметики зарплати починаються від 3000 євро. У розпорядження працівника надається квартира, автомобіль, мобільний зв’язок і авіапереліт на батьківщину і назад. Все це оплачується роботодавцем.

У даній статті викладені найбільш затребувані вакансії на зарубіжному ринку. Також ми можемо запропонувати Вам роботу від нашої компанії, але в цьому випадку не допускається зміна роботодавця до закінчення Вашого договору.

Можливість працювати за кордоном – це цікавий, перспективний і прибутковий крок! Вам вирішувати!