Вакансії за професією "Бариста"

Работа бариста во Вьетнаме
Вакансія барісти у В’єтнамі
ЗП: від 500 $/місяць
В'єтнам

Вакансії баристи за кордоном

Всім відомо, що головна спеціалізація баристи – створення і подача кави, але чи завжди за допомогою цієї професії можна заробити на батьківщині?

Переваги роботи баристи за кордоном

Вони полягають, в першу чергу, в більш привабливій заробітній платі, а також в можливості професійно вдосконалюватися. Також буде простіше і знайти підходящу вакансію, так як дана професія в країнах СНД поширена не дуже сильно.

Що потрібно для роботи баристи за кордоном

В першу чергу, це медична довідка про здоров’я, адже вам доведеться працювати в закладах громадського харчування, де потрібно дбати про здоров’я відвідувачів. Особливої освіти не потрібно, однак потрібно вміти знаходити підхід до кожного клієнта, вміти підтримати бесіду і бажано наявність досвіду в даній спеціальності, хоча б у своїй країні.

Що стосується зарплати в різних країнах, вона залежить від типу закладу, досвіду і якості роботи самого барісти, часу його зайнятості. Наприклад, у В’єтнамі ця цифра починається від 500 доларів на місяць. Починаючому фахівцеві можуть платити не дуже великі гроші, а коли він покаже свої здібності в повному обсязі, зарплату зазвичай підвищують.