Вакансії за професією "Бляхар"

Работа для жестянщика
Вакансія для бляхаря в Польщі
ЗП: від 7 €/годину
Польща
Жестянщик в Литве
Вакансія для бляхаря в Литві
ЗП: 800-1800 €/місяць
Литва
Жестянщик на завод в Латвии
Вакансія бляхаря на завод з виробництва вентиляційних коробів в Латвії
ЗП: від 1000 €/місяць
Латвія
Работа жестянщика в Европе
Вакансія бляхаря в Європі
ЗП: Від 750 €/місяць
Литва
Работа для жестянщика на производстве в Дании
Вакансія для бляхаря в Данії
ЗП: 1400 €/місяць
Данія
Работа для жестянщыка на производстве в Норвегии
Вакансія для бляхаря на виробництві в Норвегії
ЗП: 1100 €/місяць
Норвегія

Робота бляхаря за кордоном

Робота бляхарем в будь-якій країні є важкою фізичною працею, так як потрібно створювати, виготовляти та ремонтувати різні елементи і вироби з металу. Багато хто вважає роботу бляхаря справжнім мистецтвом, яке заслуговує на більшу увагу.

Які переваги роботи бляхарем за кордоном?

Головне, навіщо люди йдуть на роботу – це, звичайно ж, заробітна плата. За кордоном вона часто більше ніж в Україні. Але чи поширюється це на вакансії бляхаря?

У країнах СНД середня заробітна плата новачків становить 150-200 доларів в місяць, а максимальна зарплата бляхаря в даних країнах близько 1000-1500 доларів на місяць.

Розглянемо Америку, в якій молоді та початківці бляхарі отримують 2-3 тисячі доларів на місяць, а досвідчені працівники 4-5 тисяч доларів на місяць.

Якщо розглядати Європу, то все залежить від країни. У Німеччині початковий рівень зарплати бляхар близько 1,5 тисячі доларів, а досвідченого працівника 2000 доларів. У Чехії ж зарплати бляхар нижче близько 1000-1500 доларів на місяць.

Що потрібно для роботи бляхарем за кордоном?

Насамперед у людини, яка хоче хоча б просто потрапити за кордон, повинні бути: закордонний паспорт і віза. Але щоб працювати за кордоном, двома документами не обійтися.

Диплом про освіту на дану професію, і бажано, щоб освіта була здобута в відомому столичному вузі, тому що всім відомо, що освіта в Україні не так ціннується, як за кордоном.

Перше з чим зіткнеться людина з України за кордоном – це мовний бар’єр, тому перед тим як поїхати в ту чи іншу країну слід підучити мову, на якій там розмовляють.

Щоб знайти роботодавця потрібно просто відкрити інтернет і пошукати вакансії, або звернутися в спеціальне кадрове агентство, яке допоможе вам у досягненні цієї мети.