Вакансії за професією "Комбайнер"

Работа механизатора (ремонт с/г техники) в Литве (Вильнюс)
Вакансія механізатора (ремонт с/г техніки) в Литві (Вільнюс)
ЗП: 290-700 €/місяць
Литва
Работа комбайнера в Испании
Вакансія для комбайнера в Іспанії
ЗП: 1300 €/місяць
Іспанія
Работа комбайнера в Латвии
Вакансія для комбайнера в Латвії
ЗП: Від 1300 €/місяць
Латвія

Робота комбайнером за кордоном

Які переваги роботи комбайнера за кордоном?

Безсумнівним плюсом є розмір заробітної плати. У себе вдома за ту ж роботу Ви таких грошей не заробите, а витрати праці, часу, сил, нервів такі ж, а то й більше. Чому більше? Тому що за кордоном техніка на порядок краща, кабіни більш комфортні, багато комбайни обладнані кондиціонерами, легше в управлінні.

Графік роботи суворо обумовлений і ніхто не буде від Вас вимагати залишатися понад нормативних годин. Навіть якщо буде така необхідність, то всі понаднормові години там оплачуються вище основного тарифу і тільки за Вашої згоди, а не на «добровільних» засадах, як це прийнято у нас. Якщо Ви любите свою роботу, на нових сучасних машинах вона буде Вам в радість.

Що потрібно для роботи комбайнером за кордоном?

Нічого позамежного в вимогах немає, якщо є бажання працювати.

В першу чергу, звичайно, у Вас повинен бути досвід роботи, мінімум рік, за фахом. Знання техніки, навички роботи з різними пристроями. Також необхідно буде стежити за машиною, закріпленої за Вами, виконувати регулярне технічне обслуговування. Старанність, чітке дотримання посадових обов’язків, уважність, акуратність, відсутність шкідливих звичок.