Вакансії за професією "Мебляр"

сборка кухонь в Германии
Вакансія для складальника кухонь в Німеччині
ЗП: від 1000€
Німеччина
Работа для мебельщика (реновация гостиниц) в Литве
Вакансія для мебляра (реновацій готелів) в Литві
ЗП: 5-6 €/годину
Литва
Работа для мебельщика на производство садовой мебели
Вакансія для мебляра на виробництво в Польщі
ЗП: 900 €
Польща
Работа для мебельщика на фабрике в Венгрии
Вакансія для мебляра на фабриці в Угорщині
ЗП: 1100 €/місяць
Угорщина

Робота меблярем за кордоном

Робота меблярем за кордоном — це прекрасний шанс реалізувати творчі здібності та отримати безцінний досвід. На вакансію мебляра можуть претендувати фізично міцні чоловіки з розвиненим творчим мисленням.

Які переваги роботи мебляра за кордоном?

Головна перевага роботи меблярем в Європі — це високий рівень заробітної плати та гідні умови праці. Професія мебляра за кордоном престижна і затребувана.

Грамотні фахівці з великим практичним досвідом роботи спокійно можуть претендувати на зарплату до 2000 євро в місяць. Для початківців майстрів очікуваний рівень оплати стартує від 800 євро і зростає в міру освоєння складних навичок. При належній старанності і відповідальному підході до роботи, малодосвідчений робітник може розраховувати на оплату в 1200-1300 євро через 6-9 місяців роботи на постійному місці.

Що потрібно для роботи за кордоном?

Будь-який претендент може претендувати на хорошу вакансію при наявності закордонного паспорта з актуальним терміном дії і візи. Знання мови бажаної країни проживання на початковому рівні істотно збільшує шанси на отримання хорошої посади.

Спеціалізовані кадрові агентства допоможуть отримати роботу в комфортному цеху з гідною оплатою. Гарантією сумлінного ставлення з боку Центру працевлаштування є укладення обов’язкового юридичного договору на послуги, що надаються.

Співпраця з надійним кадровим агентством позбавляє претендентів від необхідності самостійно вирішувати бюрократичні питання за кордоном і дає впевненість у завтрашньому дні вже сьогодні!