Вакансії за професією "Няня"

Работа для няни по уходу за ребенком в Бельгии
Вакансія для няні по догляду за дитиною в Бельгії
ЗП: 1000 €/місяць
Бельгія
Работа няни в Чехии
Вакансія для няні в Чехії
ЗП: Від 1000 €/місяць
Чехія
няня для дитини в Італії
Вакансія няні для дитини в Італії
ЗП: 700 - 1500€
Італія

Робота нянею за кордоном

Які переваги у роботи няні закордоном?

  1. Можливість подорожувати. Ви мрієте подорожувати по новим країнам, побувати в нових містах? Мабуть, це ваш шанс. У багатьох країнах є на що подивитися. Чудова культурна спадщина, надзвичайно цікаві пам’ятки, а також природні об’єкти, подібних яким, ви не зустрінете в нашій країні. Так що це відмінна можливість відкрити для себе нові місця, без особливих витрат.
  2. Більш висока зарплата. Відомий факт, що найчастіше, праця за кордоном оплачується значно дорожче, ніж Україні. Це означає що якийсь час роботи нянею за кордоном, дозволить вам набагато швидше заробити грошей, на здійснення своєї мрії.
  3. Спілкування з дітьми. Якщо ви любите дітей, то робота нянею – це дуже хороший варіант. Вже що-що, а проведення часу з дітьми вам точно забезпечено.

Що потрібно щоб працювати нянею за кордоном?

  1. Знання мови. Природно, раз ви збираєтеся працювати за кордоном, то вам доведеться вивчити мову країни, в яку ви збираєтеся поїхати, і тим самим зняти мовний бар’єр. Однак якщо ви і так знаєте кілька мов, то для вас це не проблема. Правда бувають випадки коли це необов’язково, наприклад якщо няня запрошена для того, щоб дитина вивчила російську.
  2. Пошук вакансії. Також, вам звичайно треба буде визначиться, з тим, де саме ви збираєтеся працювати, і знайти компанію по працевлаштування, що допоможе знайти вільну вакансію няні. Це може тривати деякий час, але навряд чи викличе великі труднощі.

Сподіваюся, що ця стаття допомогла вам зрозуміти чи підходить вам така робота або слід пошукати іншу. Успіхів!