Вакансії за професією "Промисловий альпініст"

Работа для промышленного альпиниста
Вакансія для промислового альпініста в Німеччині
ЗП: від 1000 €/місяць
Німеччина
Вакансія для промислового альпініста в Литві
ЗП: 5 €/годину
Литва
Работа для промышленного альпиниста в Латвии
Вакансія для промислового альпініста в Латвії
ЗП: 1200 €
Латвія

Робота промисловим альпіністом за кордоном

Робота промислового альпініста складна, небезпечна, але цікава і затребувана. Промислові альпіністи виконують складні будівельно-монтажні роботи там, де сучасна техніка дістати не може. Претендувати на посаду промислового альпініста можуть виключно фізично підготовлені молоді люди.

Які переваги роботи промисловим альпіністом за кордоном

Промислові альпіністи за кордоном заробляють від 1200 євро на місяць. Як клас будівельних професій підвищеного рівня небезпеки, вакансія альпініста передбачає наявність у працівника медичної страховки з хорошим покриттям. В Європі її переважно оплачує роботодавець.

Промислові альпіністи зі стажем роботи від 3 років і впевненими навичками з утеплення та оздоблення фасадів отримують підвищений оклад. Затребуваним фахівцям надається безкоштовне житло з комфортними умовами. При бажанні, роботодавець допомагає оформити документи для переїзду на постійне місце проживання.

Що потрібно для роботи промисловим альпіністом за кордоном

Претенденту на посаду промислового альпініста досить мати діючий закордонний паспорт. Фахівці провідного кадрового агентства допоможуть в короткі терміни за розумною ціною підібрати хорошу роботу і підписати трудовий договір без особливого ризику. За бажанням клієнта, співробітники Центру зайнятості сприяють в оформленні робочої візи і організовують зустріч з роботодавцем.

Тепер знайти роботу з гідною оплатою легко, просто і швидко! Все, що потрібно від клієнта — це бажання, решта — виключно наша турбота!