Вакансії за професією "Рятувальник"

Работа для спасателя на воде в Болгарии
Вакансія для рятувальника на воді в Болгарії
ЗП: 400 €/місяць
Болгарія
Спасатель в Болгарии
Вакансія для рятувальника в Болгарії
ЗП: від 300 €/місяць
Болгарія

Робота рятувальником за кордоном

Зараз багато з різних причин виїжджають за кордон. Їм доводиться міняти документи, шукати житло і роботу. За кордоном, особливо в Європі, існує безліч курортів, на які дуже потрібні рятувальники.

Що потрібно для роботи рятувальником

Найочевидніша вимога для роботи рятувальником за кордоном – наявність сертифікату про завершення відповідних навчальних закладів. Також необхідний досвід роботи за даною спеціальністю не менше одного року. Шкідливі звички небажані.

Терплячість, терпимість, уважність і відповідальність – ще одна вимога роботодавців.

Умови праці

Найочевидніше – людина вважається офіційно працевлаштованим.

Мінімальна зарплата – триста євро – можна заробити в Болгарії. В інших країнах зарплати вищі. Наприклад, в Німеччині вона досягає двох тисяч євро у щойно пройшов обов’язковий курс навчання на місці роботи людини і трьох тисяч євро у професіонала. Проживання безкоштовно. За харчування платить роботодавець. Прийнятний графік роботи. Все це не може не радувати займає цю посаду людини.

Обов’язки професії

Найголовніший обов’язок будь-якого рятувальника – стежити за порядком на ввіреній йому території. Також йому необхідно утримувати обладнання в цілковитому порядку. Проведення профілактичних робіт – ще одна з основних обов’язків рятувальника.