Вакансії за професією "Садівник"

абота для гринкипера в гольф клубе
Вакансія для студентів в гольф клубі в Німеччині
ЗП: 9.2-10 €/годину
Німеччина
Работа для ландшафтника - садовника в Литве
Вакансія для ландшафтника – садівника в Литві
ЗП: 650 €/місяць
Литва
Работа садовника-озеленителя в Чехии
Вакансія для садівника-озеленювача в Чехії
ЗП: Від 1200 €/місяць
Чехія
Работа для садовника
Вакансія садівника в Швейцарію
ЗП: 800 - 1000€
Швейцарія
Садовник-озеленитель
Вакансія садівника – озеленювача в Австрії
ЗП: Від 1200 € / місяць
Австрія

Переваги роботи садівника за кордоном

У сучасному світі, завдяки технічному прогресу, перебуваючи в однієї точцs земної кулі, можна не виходячи з дому знайти роботу по всьому світу.

Така низькооплачувана в Україні професія, як садівника, не є винятком. На заході праця садівника цінується і добре оплачується.

При працевлаштуванні на роботу за кордоном відразу укладається контракт, в якому прописані всі істотні умови. Садівник виконує тільки функції садівника. Роботодавець не зможе нав’язати без додаткової оплати і згоди працівника виконання інших обов’язків.

Будучи впевненим у своїй майстерності, працевлаштування садівником за кордоном є не тільки шансом більше заробити, але і ще придбати додатковий досвід. А також піднятися по кар’єрних сходах, що в даній професії практично неможливо в рідній країні.

Необхідні навички і знання для роботи садівником за кордоном

Садівник повинен бути добре підкований у таких теоретичних областях, як агротехніка і ботаніка. Знати основні правила догляду за рослинами, особливості їх підкормки, заходи по запобіганню захворювань та способи боротьби з шкідниками, правила обрізки дерев і чагарників.

Крім теоретичних знань, необхідні навички в застосуванні їх на практиці, а також навички експлуатації садової техніки та інструменту. Вміння працювати в теплиці.